CzechSlovakEnglish
Create a new account

CNC seřizovač - Olomouc
2019-09-09 - Advantage Consulting, s.r.o. - profesia.cz
...Základní informace Jste z Olomouce a okolí? Jste vyučen v oboru strojírenství? Máte praxi jako seřizovač strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Pokud ano neváhejte, zavolejte mi nebo mi zašlete svůj profesní životopis. Budu se těšit na vaše reakce Náplň... (27000 - 35000 Kč)

6522 jobs found.

Seřizovač a obsluha CNC strojů - České Budějovice
2019-09-09 - Manpower - manpower.cz
...Pro našeho významného klienta v Českých Budějovicích působící v oblastí strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici  Seřizovač a obsluha CNC strojů POPIS POZICE -příjem a analýza technické dokumentace -ověřování a opravování programů -komunikace s...

Seřizovač / obráběč CNC - ČB! - České Budějovice
2019-09-03 - Manpower - manpower.cz
...Dvousměnný provoz. POPIS POZICE - seřizování CNC strojů - seřizování strojů dle požadavků kusové výroby - práce s posuvnými měřidly, mikrometrem   PROFIL KANDIDÁTA - praxe v oboru - znalost čtení technické dokumentace - manuální zručnost, preciznost...

Seřizovač CNC - Německo
2019-09-11 - Silverhand - jooble
Vaše úkoly: - Obsluha a samostatné nastavení CNC fréz a lisů - Kontrola opracovaných dílů - Práce na základě technických výkresů Váš profil: - PODMÍNKA komunikativní znalost němčiny (bude telefonicky ověřena) - Praxe v oboru - Samostatná práce - Komunikativní,... (2270 - 2300 €)

Seřizovač CNC - Dnešice, Plzeňský kraj
2019-09-20 - ADECCO spol.s r.o. - profesia.cz
...pravomoci a zodpovědnosti • seřizování, programování a obsluha CNC strojů a dalších zařízení • rozměrová a vizuální kontrola......prostředků hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ. Požadavky na zaměstnance Pozici vyhovují...

CNC seřizovač - Olomouc
2019-09-09 - Advantage Consulting, s.r.o. - profesia.cz
...Základní informace Jste z Olomouce a okolí? Jste vyučen v oboru strojírenství? Máte praxi jako seřizovač strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Pokud ano neváhejte, zavolejte mi nebo mi zašlete svůj profesní životopis. Budu se těšit na vaše reakce Náplň... (27000 - 35000 Kč)

Seřizovač CNC - České Budějovice
2019-09-20 - EVARS s.r.o. - www.inwork.cz
Informace Hledáme schopné všeschny seřizovače CNC. Ubytovaní hrazene Stravování hrazené Místo pracoviště Kaplice Doprava z Českých Budějovic zajištěna (170 Kč/hod)

Seřizovač a obsluha CNC strojů - Jihočeský kraj
2019-09-10 - AC Jobs, s.r.o. - annonce.cz
Příjem a analýza technické dokumentace. Ověřování a opravování programů. Komunikace s operátory CNC. Seřizování obráběcích strojů. Kontrola nastavení strojů. Nabízíme: Dlouhodobé perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti. Dotované stravování. Jiné zajímavé...

Seřizovač CNC - Strojírenství - České Budějovice
2019-09-22 - EVARS s.r.o. - hitprace.cz
Informace Hledáme schopné všeschny seřizovače CNC. Ubytovaní hrazene Stravování hrazené Místo pracoviště Kaplice Doprava z Českých Budějovic zajištěna Co od vás očekáváme Co vám nabízíme (170 Kč/hod)

Seřizovač CNC - Strojírenství - Strakonice
2019-09-10 - ADECCO spol. s r.o. - hitprace.cz
...Informace Společnost DURA Automotive CZ rozjíždí zcela novou výrobu a hledá vhodné kandidáty na pozici Seřizovač CNC - frézy, svařovací roboti Zpočátku se bude jednat správné nastavení a seřízení strojů a budete se podílet na efektivitě jednotlivých procesů.... (26000 - 36000 Kč)

NC/CNC SEŘIZOVAČ - Třebíč
2019-09-14 - NOVÝ START, personální agentura s.r.o. - hitprace.cz
Jste zkušený seřizovač NC/CNC a hledáte dobře placenou práci přímo v Třebíči? Máme pro Vás nabídku do nepřetržitého provozu, kde náležitě ocení Vaši dosavadní praxi! CO BUDETE DĚLAT? Seřizovat, obsluhovat a opravovat CNC stroje Odstraňovat poruchy, které nezvládne...

Seřizovač CNC / technik výroby - Strakonice
2019-09-10 - ADECCO spol.s r.o. - profesia.cz
...středoškolské s maturitou Vzdělání v oboru technické Počet let praxe 2 Osobnostní předpoklady a dovednosti Zkušenost se seřizováním a nastavováním CNC strojů Znalost procesu obrábění nebo svařování výhodou Ochotu se dále vzdělávat a pracovat na 2 směny... (27000 - 37000 Kč)

CNC seřizovač - Olomouc
2019-08-29 - UNEX a.s. Olomouc - dobraprace.cz
...odladění stroje při změně položky, výměny nástrojů, výměny přípravků, úpravy v programu • soustružení, frézování, vrtání a závitování na CNC strojích • výměna obrobku, měření, konzervace, uložení a zajištění identifikace • kontrola a výměna řezných nástrojů, VBD a... (27000 Kč)

seřizovač/soustružník CNC - Děčín
2019-09-09 - Karned Tools s.r.o. - hitprace.cz
Druh práce: seřizovač/ soustružník-ce CNC Strojírenská společnost Karned Tools s.r.o. zabývající se vývojem a výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů, hledá zkušeného Soustružníka CNC. Náplň práce: -seřízení CNC soustruhů dle programu, nastavení na požadované... (25000 Kč)

Seřizovač CNC strojů - Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj
2019-09-11 - JOBSTART s.r.o. - spravnykrok.cz
...benefitů Cafeterie - příspěvek na penzijní připojištění - dotované stravování Náplň práce - Obsluha a seřizování obráběcích CNC strojů - Výměna nástrojů a změna programů - Prvotní kontrola kvality výrobků - Dodržování zavedených postupů - Analýza... (28000 Kč)

CNC seřizovač s programováním - Moravská Třebová, Pardubický kraj
2019-09-09 - protechnik consulting s. r. o. - hitprace.cz
...a výrobky. Přijďte rozšířit náš úspěšný tým! NÁPLŇ PRÁCE: Budete pracovat na přípravě a zahájení jak kusové, tak sériové výroby na CNC centrech, budete vytvářet nové nebo upravovat stávající programy a rozjíždět danou výrobu přímo na stroji včetně potřebných korekcí POŽADAVKY... (40000 Kč)

Seřizovač CNC strojů - Dobřany, Plzeňský kraj
2019-09-16 - ADECCO spol. s r.o. - www.inwork.cz
...Informace • seřizování, programování a obsluha CNC strojů a dalších zařízení • rozměrová a vizuální kontrola výrobků • vedení výrobní dokumentace • pravidelná údržba strojů a provádění kontrol • udržování čistoty pracovního místa, strojů a jejich okolí Co od vás...

CNC LISAŘ, SEŘIZOVAČ - Moravskoslezský kraj
2019-09-09 - AC Jobs, s.r.o. - hitprace.cz
Máte zkušenosti s obsluhováním CNC lisu? Umíte si vyměnit a seřídit nástroje na lisech? Pak reagujte na náš inzerát ještě dnes! Nyní......stát se součástí prestižní české společnosti na pozici: CNC LISAŘ, SEŘIZOVAČ PRACOVNÍ NÁPLŇ obsluha a seřízení CNC lisu výměna a... (30000 Kč)

SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ - Liberec
2019-09-05 - Obrobna Resl s.r.o. - hitprace.cz
Seřizovač CNC strojů (muži i ženy) Práce v nepřetržitém provozu Pracoviště : Liberec (MHD) Kvalifikovaná samostatná práce Kvalifikace - Praxe v seřizování (programování), technické vzdělání Plat 180-200,- Kč/hod po zaučení + příplatky a benefity Příspěvek na stravování... (180 - 200 Kč/hod)

OBRÁBĚČ KOVŮ - SEŘIZOVAČ CNC - České Budějovice
2019-09-22 - Groz-Beckert Czech s.r.o. - hitprace.cz
...manuální zručnost, samostatnost, výborné technické myšlení, praxe v oboru obrábění kovů, zkušenosti v oblasti seřizování, programování CNC strojů - program Heidenhain, důraz na kvalitu a přesnost. Pracovní náplň: Obsluha CNC obráběcích strojů - práce s výkresovou... (22240 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.