CzechSlovakEnglish
Create a new account

HW Specialist - Plzeň
2019-09-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...Orientujete se v prostředí Windows? Paráda! Pro svého významného klienta, jehož kanceláře sídlí přímo v centru Plzně hledáme IT SPECIALISTU - HW! Neváhejte a přihlaste se! Dáváme šance i ABSOLVENTŮM! A co budete mít na starosti? * instalaci a konfiguraci řídících... (30000 - 50000 Kč)

6944 jobs found.

HW Specialist - Plzeňský kraj
2019-09-13 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...Orientujete se v prostředí Windows? Paráda! Pro svého významného klienta, jehož kanceláře sídlí přímo v centru Plzně hledáme IT SPECIALISTU - HW! Neváhejte a přihlaste se! Dáváme šance i ABSOLVENTŮM! A co budete mít na starosti? * instalaci a konfiguraci řídících systémů... (30000 - 50000 Kč)

It Specialista - Hw - Plzeň
2019-09-03 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
...Orientujete se v prostředí Windows? Paráda! Pro svého významného klienta, jehož kanceláře sídlí přímo v centru Plzně hledáme IT SPECIALISTU - HW! Neváhejte a přihlaste se! Dáváme šance i ABSOLVENTŮM! A co budete mít na starosti? * instalaci a konfiguraci řídících...

Embedded HW Developer (inteligentní vozy) - Praha
2019-06-04 - Manpower - manpower.cz
...POPIS POZICE - Vývoj a design HW pro prostředí automotive aplikací - Odpovědnost za vývoj a integraci pro sériovou výrobu - Spolupráce s ostatními týmy koncernu Volkswagen na vývoji, certifikaci a spuštění koncového produktu do automobilek PROFIL KANDIDÁTA...

konstruktér elektro HW - Hulín, Zlínský kraj
2019-09-07 - TOSHULIN, a.s. - hitprace.cz
pracoviště Hulín - Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, aktivní znalost práce ve 3D CAD systému (Autodesk Inventor výhodou), aktivní znalost práce v SW EPLAN (výhodou), aktivní znalost Microsoft Office,odborné využití Internetu, aktivní znalost jednoho cizího jazyka (AJ a NJ výhodou... (28000 Kč)

Vývojový pracovník/ce HW/SW - Uherské Hradiště
2019-09-07 - LAMBERT ELECTRONIC s.r.o. - hitprace.cz
Vývoj elektroniky (schéma, PCB) a nebo vývoj embedded SW (MCU PIC, ARM), praxe ve vývoji výhodou, VŠ vzdělání elektrotechnika nebo informatika výhodou. AJ - alespoň pasivně (čtení dokumentace). Roční odměny, měsíční odměňovací systém, nápoje a ovoce zdarma, 50% příspěvek... (30000 - 40000 Kč)

Embedded HW Developer (inteligentní vozy) - Praha
2019-09-16 - Codasip - annonce.cz
Vývoj a design HW pro prostředí automotive aplikací. Odpovědnost za vývoj a integraci pro sériovou výrobu. Spolupráce s ostatními týmy koncernu Volkswagen na vývoji, certifikaci a spuštění koncového produktu do automobilek. Nabízíme: Flexibilní pracovní doba (37,5...

Vývojář HW - Zlín
2019-09-02 - Siemens - kanceláře - hitprace.cz
...produkty zajišťují pocit bezpečí a můžete se s nimi potkat po celém světě - od Austrálie po Severní Ameriku. Vaším úkolem bude návrh HW v oblasti slaboproudé elektroniky, tvorba schémat a návrhy PCB, programování FW zařízení v „C“, oživování prototypů a měření navržených... (25000 - 50000 Kč)

Technical Support Specialist - Praha
2019-09-04 - Manpower - manpower.cz
...enterprise solutions for HPC. POPIS POZICE Implementation of Linux / HPC systems in a common team Analysis and solution of HW and SW service incidents separately or with support of higher levels of support Remote intervention (SW) or occasionally onsite (HW...

Linux/MW DevOps Specialist - Brno
2019-09-16 - Manpower - manpower.cz
...internal growth ~ Home office, flexible working hours ~ Employee Group discounts You can further develop your expertise in: HP-UX, SAN, LAN automation in UNIX area (Puppet, Ansible, Jenkins) virtualization (vCenter), NFS, HW, and replication technologies...

MANAŽER VÝVOJE | HW - Trutnov
2019-08-15 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...společností právě obsazujeme vedoucí pozici do oddělení výzkumu a vývoje. Co Vás na pozici čeká: - vedení, podpora a motivace týmu v oddělení HW - zpracování střednědobé a dlouhodobé strategie - neustále zlepšování procesů - řízení a rozvoj inovativních řešení směrem k... (55000 - 65000 Kč)

Embedded HW/SW developer (m/ž) - Informační technologie - Liberec
2019-09-22 - Kariéra s.r.o. - hitprace.cz
Vaším úkolem bude: - vývoj HW/SW pro výrobky v segmentu autonomního řízení - programování mikroprocesorů - návrhy slaboproudých elektrických obvodů - tvorba technické a výrobní dokumentace - zpracování signálů z analogových a digitálních senzorů Nabídka: Zaměstnavatel...

Studentská stáž - Embedded HW Tester, LabView - Brno
2019-09-23 - Jobs Contact Consulting, s.r.o. - fajn-brigady.cz
...analogovými / digitální obvody) * vývoj testů v prostředí LabView, okrajově programování v jazyce C * manuální testování a měření HW (inteligentní senzory) * měření pomocí laboratorních přístrojů, využití klimatické komory * další sebevzdělávání - bez toho to nepůjde... (100 - 150 Kč/hod)

HW Developer - Praha
2019-08-08 - Siemens Mobility, s.r.o. - hitprace.cz
...vysokoškolské vzdělání technického směru * dobrou znalost angličtiny (němčina výhodou) * znalosti a praktické zkušenosti s návrhem embedded HW, digitální i analogový design, napájecí zdroje, mikro-kontroléry * výhodou je znalost vývoje bezpečnostních elektronických systémů *... (40000 - 85000 Kč)

Embedded HW/SW developer (m/ž) - Liberec
2019-09-12 - KM Career s. r. o. - praceunas.cz
...světa. Místo výkonu práce: Liberec Vaším úkolem bude: - vývoj HW/SW pro výrobky v segmentu autonomního řízení - programování......kontaktujte pro bližší informace: Ing. Daniela Puldová, HR Specialist, tel.: (***) ***-****, e-mail: ****@*****.*** KM Career...

Montážní technik HW - Zlín
2019-09-23 - Manpower - hitprace.cz
Montážní technik HW Společnost COMINFO a.s. přijme do svého týmu pracovníka na pozici Montážní technik HW. Náplň práce: komunikace se zákazníky realizace nových zakázek - instalace přístupových, docházkových, stravovacích a turniketových systémů realizace servisních... (20000 - 30000 Kč)

Konstruktéři elektroniky (HW) - Nový Jičín
2019-06-04 - MSV elektronika s.r.o. - hitprace.cz
Z:6.8.2018.A:3.6.2019. Místo výkonu práce Studénka. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením s maximálně 2. stupněm invalidity. Pracovní náplň: Pracovní náplň: Vývoj hardwaru pro systémy/zařízení v oblasti drážní dopravy. Tvorba elektronických schémat a layoutu desek... (28000 - 30000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.