CzechSlovakEnglish
Create a new account

Grafik/Grafička - Ostrava
2019-06-03 - Venira - startupjobs.cz
Do našeho týmu v Ostravě hledáme šikovného a zodpovědného kolegu nebo kolegyni, kteří budou úzce spolupracovat s marketingovým týmem a budou mít na zodpovědnost celkovou grafiku. Typ úvazku:  Full-time či externě Místo výkonu práce:  Ostrava, Přemyslovců 1014/45... (25 €/hod)

1013 jobs found.

Operátor Dtp Studia - Grafik - Statenice, Středočeský kraj
2019-06-06 - Workmarket.eu - jooble
...nebo odborné vyučení s maturitou nutností; ~zkušenost s prací na platformě MAC; ~znalost Photoshopu a Illustrátoru; ~znalost grafických programů (zpracování dat a výstupů pro předtiskovou přípravu); ~znalost obsluhy výpočetní techniky; ~občanství nebo trvalý pobyt... (21000 Kč)

Grafik - Praha
2019-06-04 - Neeco - proudly.cz
Popis pracovní pozice: Zpracovávat grafické návrhy na tisk, sociální sítě, PR a interní potřeby celé Neeco Group Komunikovat zejména s marketingovým týmem a dále interně dle požadavků jednotlivých zadání  Podílet se na vytváření webovek, sociálních sítích a newsletterů...

Technický grafik - Praha
2019-06-04 - Warhorse Studios - proudly.cz
...Popis pracovní pozice: Hledáme programátora nebo programátorku se zkušeností s počítačovou grafikou, kteří by nám rádi pomohli vytvářet nové nástroje pro modelování, stavbu světa nebo denní potřebu. Vaše práce by byla přicházet s kreativními řešeními běžných problémů...

Grafik/Grafička - Ostrava
2019-06-03 - Venira - startupjobs.cz
...šikovného a zodpovědného kolegu nebo kolegyni, kteří budou úzce spolupracovat s marketingovým týmem a budou mít na zodpovědnost celkovou grafiku. Typ úvazku:  Full-time či externě Místo výkonu práce:  Ostrava, Přemyslovců 1014/45, 709 00 Nástup:  ihned, nebo podle... (25 €/hod)

Grafický designer - Praha 7
2019-06-03 - Etnetera Motion - startupjobs.cz
...designéra/ku na full-time, který chce dělat svět barevnější a chce, aby jeho práce byla vidět. Co uvítáme? Zkušenosti s webovou grafikou a UX Spolehlivost a zodpovědnost za své výstupy  Znalost grafických programů Orientaci v trendech Vlastní nápady a...

Grafik - Praha
2019-05-28 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - profesia.cz
...Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Pro našeho klienta, výrobce velkoplošné grafiky se špičkovým servisem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Grafik. Náplň práce: ~ Příprava tiskových podkladů pro digitální tiskové technologie...

Grafici - Cheb
2019-06-06 - HVG - Handels & Vertriebsgenossenschaft družstvo - hitprace.cz
...správa a aktualizace firemních webových stránek, návrhy webových stránek a facebookových bannerů, emailing. Požadujeme: dobrá znalost grafických programů, kreativní myšlení, samostatnost, znalost NJ. Nabízíme: různorodá práce a prostor pro vlastní kreativitu a inovace,... (23000 Kč)

GRAFIK / GRAFIČKA - Klatovy
2019-06-07 - BABKA s.r.o. - hitprace.cz
POŽADUJEME: ÚSO s maturitou i mimo obor, základní znalost práce na PC v grafických programech, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita NÁPLŇ PRÁCE: tvorba grafiky UMOŽŇUJEME: přesčasové hodiny vybrat formou náhradního volna, flexibilní pracovní dobu s pevným základem... (16000 - 30000 Kč)

GRAFIK - REALIZÁTOR - Hůry, Jihočeský kraj
2019-06-20 - Maierhofer s.r.o. - hitprace.cz
Jsme podnik z oboru výroby reklamní techniky a hledáme GRAFIKA - REALIZÁTORA k okamžitému nástupu pro naši firmu v Českých Budějovicích, provozovna Hůry: Oblast činnosti: vytváření grafických návrhů a vizualizací; výroba plotrové reklamy; digitální tisk na rolový a deskový... (22000 - 25000 Kč)

Grafik/Grafička s extrémními nároky na design - Praha
2019-06-10 - Pixelmate - startupjobs.cz
...Hledáme lidi hlavně na tyto pozice: Sales Account/projekt manažery Mobilní vývojáře Webové vývojáře a serveraře Kvalitní grafiky a designéry V náboru nám určitě může pomoci personální agentura, ale to nechceme. Chci se s každým novým kolegou v práci...

grafici - Litoměřice
2019-06-03 - Filip Latislav - hitprace.cz
nehledáme zaměstnance, hledáme kolegu. A to nejlépe grafika, kterého bude bavit společně s námi tvořit naší skvělou firmu. Chceme pozitivně naladěného, pečlivého profíka, kterého baví nad prací přemýšlet a tvořit smyslupné zakázky a kampaně. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele... (17777 - 27777 Kč)

3D grafik - modelář a animátor - Michle, Praha
2019-06-20 - CTECH s.r.o. - profesia.cz
...s členy projektových týmů Co bys měl umět? • znalost 3D studia MAX • orientace ve stavebních výkresech (AutoCAD) • znalost grafických a video formátů • znalost Adobe produktů výhodou (Photoshop, After Effects, Premiere)Co od tebe očekáváme? • minimálně 1 rok praxe...

Grafici - Karviná
2019-05-25 - Jan Zaremba - hitprace.cz
Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email. (20000 Kč)

Pracovník/ce s grafickým programem - Tábor
2019-06-06 - DITA výrobní družstvo invalidů - hitprace.cz
...Od září 2019 možnost stálého pracovního poměru. Vhodné pro absolventy školy technického zaměření. Náplň práce: práce na počítači s grafickým programem, který vytváří střihové polohy pro řezání textilních materiálů. Předpokládáme znalost práce s některým grafickým... (100 Kč/hod)

Počítačový grafik - Kolín
2019-06-04 - OTK GROUP, a.s. - hitprace.cz
...s ohledem na kvalitu podkladů a možnosti výroby - příprava zakázek dle technologického listu a zasílání ke korektuře - provádění grafických úprav obrázků podle určené technologie - zhotovování nátisků - odpovědnost za grafickou a textovou správnost Požadujeme: - SŠ zvzdělání... (20000 Kč)

Grafici a výtvarníci v multimédiích - Praha
2019-06-12 - TOLAR COMPANY s.r.o. - hitprace.cz
...: kreativní myšlení, aktivní znalost anglického a ruského jazyků ústně i písemně, výborné komunikační a organizační dovednosti, praxe v oboru, pokročilou znalost grafických programů rodiny Adobe CC (InDesign, Photoshop, Ilustrator), Powerpoint, MS Office, Flash Design. (25000 Kč)

Grafici - Praha
2019-05-25 - Mgr. Hana Harantová - hitprace.cz
...-mailem na adr: ****@*****.*** , Kontaktní osoba Harantová Hana Mgr. UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: Nejlépe pro absolventy grafických škol se zaměřením na tisk a tiskovou přípravu. Znalost grafických programů InDesign, Photoshop, Illustrator. Nutná perfektní znalost... (20000 Kč)

Grafici a výtvarníci v multimédiích - Praha
2019-06-20 - ALPHA UNO s.r.o. - hitprace.cz
Kontakt e-mailem. Výborná znalost a praktické využití grafických nástrojů Photoshop, Illustrator, Sketch, Znalost HTML/CSS. Velká míra kreativity a grafického cítění je klíčovým faktorem. Organizační dovednosti, tvůrčí přístup, flexibilní myšlení. Schopnost objevovat... (21900 Kč)

Grafik - Brno
2019-05-26 - Zdeněk Potočník - hitprace.cz
Požadavky: - znalost programů Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, návrhy loga, tiskovin a dalších reklamních materiálů, práce s plotrem (22000 Kč)

počítačový grafik/čka - Hodonín
2019-06-12 - Petr Brázda - hitprace.cz
...odpovídající mzdové ohodnocení, moderní vybavení, možnost profesního vzdělávání a profesního růstu. Požadujeme perfektní znalost grafických programů ADOBE INDESIGN a PHOTOSHOP, dále požadujeme samostatnost, pečlivost, odpovědnost, kreativitu. Práce zahrnuje: sazbu novin... (140 Kč/hod)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.