CzechSlovakEnglish
Create a new account

Brigáda v McDonald´s - Olomouc
2019-10-04 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Kapesné od rodičů už ti nestačí a chceš se trochu osamostatnit? Pojď pracovat k nám, do McDonald´s v OG Šantovka. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravidelným příjmem. Čeká tě super parta lidí, která ti se vším ze začátku pomůže a poradí. V... (90 - 95 Kč/hod)

4671 jobs found.

Brigáda v McDonald´s - Olomouc
2019-10-04 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - pracomat.cz
Kapesné od rodičů už ti nestačí a chceš se trochu osamostatnit? Pojď pracovat k nám, do McDonald´s v OG Šantovka. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravidelným příjmem. Čeká tě super parta lidí, která ti se vším ze začátku pomůže a poradí. V práci... (90 - 95 Kč/hod)

Brigáda u McDonald´s - Praha
2019-10-14 - McDonald`s ČR spol. s r.o. - nabrigadu.cz
...zavolej na číslo (***) ***-**** O co jde? ~ Časově flexibilní brigáda, která ti umožní skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti......O2 Family - benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů - fajn práci u zaměstnavatele,... (20400 Kč)

Dlouhodobá brigáda v McDonald´s - Ostrava
2019-10-14 - McDonald's - vimvic.cz
...Práce u McDonald´s? Vaše nejlepší volba! Staňte se součástí týmu, kde je při práci legrace a přátelská atmosféra. Pravděpodobně nenajdete......Neváhejte a přijďte se přesvědčit! Koho hledáme: Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit... (94 Kč/hod)

Brigáda u McDonald´s v Holešovicích - Praha
2019-10-10 - McDonald`s ČR spol. s r.o. - nabrigadu.cz
...času smysl, chcete být samostatní a nezávislí? Nabízíme nejlepší brigádu pro studenty již od 15 let, kde vyjdeme vstříc Vašim časovým......do úseků přípravy jídla, obsluhy zákazníků a úklidu pro pobočku McDonald´s Holešovice metro (přímo u stanice metra Nádraží Holešovice).... (101 - 120 Kč/hod)

Dlouhodobá brigáda u McDonald´s Krč - Praha
2019-10-14 - McDonald`s ČR spol. s r.o. - nabrigadu.cz
...dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo (***) ***-**** nebo napiš na ****@*****.*** Dlouhodobá brigáda u McDonald´s Krč ~ Bez spolehlivých, usměvavých a příjemných lidí za pultem nebo v kuchyni by naše restaurace nebyly tím, čím jsou.... (115 - 131 Kč/hod)

Dlouhodobá brigáda v nové restauraci McDonald's - Praha
2019-10-14 - McDonald's - vimvic.cz
...čím jsou. Zapoj se do našeho týmu! Koho hledáme: Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium......a nápoje ~ benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů ~ fajn práci u zaměstnavatele,...

Dlouhodobá brigáda v nové restauraci McDonald's - Praha
2019-09-12 - McDonald`s ČR spol. s r.o. - nabrigadu.cz
...rovnou zavolej na číslo (***) ***-**** Koho hledáme: ~ Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium......a nápoje - benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů - fajn práci u zaměstnavatele, který... (100 - 120 Kč/hod)

Pracovník úklidu McDonald´s Šantovka - Olomouc
2019-10-04 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - flek.cz
Hledáme šikovné brigádníky na pravidelný odpolední/večerní úklid restaurace McDonald´s . Pokud se vám tato nabídka líbí, neváhejte a napište, my se vám ozveme. Požadujeme: - odpolední směny 16-22h - spolehlivost a zodpovědný přístup - příjemné vystupování - počet...

McDonald´s Vodičkova - brigáda - nástup 120 Kč/hod - Praha
2019-10-12 - McDonald's - vimvic.cz
...Staň se součástí našeho týmu! McDonald´s Vodičkova Práce u McDonald´s ? Vaše nejlepší volba! Koho hledáme: Naše pobočka McDonald´s Vodičkova otevírá nábor na dlouhodobou brigádu na pozici obsluha zákazníků (práce na pokladně, kompletace a výdej objednávek)... (120 - 135 Kč/hod)

TEST POZICE - Nejlepší dlouhodobá brigáda? McDonald's! - Karlovarský kraj
2019-10-14 - McDonald`s ČR spol. s r.o. - nabrigadu.cz
...Koho hledáme? ~ Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti......Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonald´s , ale i u našich partnerů - fajn uniformy bezplatně - dobrou... (95 - 110 Kč/hod)

Brigáda u McDonald's v centru Prahy - Praha
2019-09-02 - McDonald's - vimvic.cz
...Práce u McDonald´s Vám nemůže zevšednět, protože je pokaždé jiná, pokaždé něčím nová! Koho hledáme? Máte čas před začátkem školy nebo po jejím skončení? Nabízíme nejlepší brigádu pro studenty, kde vyjdeme vstříc Vašim časovým možnostem. Hledáme nové kolegy na dlouhodobou... (120 - 130 Kč/hod)

BRIGÁDA V MCDONALD´S JIŽNÍ SPOJKA ZA 111 NA HODINU! - Praha 4
2019-09-22 - Entrata, s.r.o. - pracomat.cz
Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tahle bude ta pravá. Jsme světovým lídrem na trhu s rychlým občerstvením a do našeho přátelského týmu hledáme spolehlivého kolegu s chutí se učit novým... (111 - 120 Kč/hod)

Práce u McDonald's - Brno
2019-10-01 - McDonald's - vimvic.cz
...práci, kde se nebudete nudit? Hledáte práci na plný úvazek, nebo brigádu (možnost jak v ranních, tak i ve večerní hodinách)? Jsme......státní svátky ~ benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family,... (21000 Kč)

Nejlepší dlouhodobá brigáda? Pojď k McDonald's! Mzda 95-125 Kč/h - Karlovy Vary
2019-10-03 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - fajn-brigady.cz
...chceš věnovat sám sobě či rodině, jsi přesně náš člověk. Nabízíme brigádu v mladém přátelském kolektivu, kde není problém přizpůsobit......Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonald´s , ale i u našich partnerů * fajn uniformy bezplatně * dobrou... (95 - 125 Kč/hod)

McDonald´s Vodičkova - brigáda zavíračky 120 Kč/hod+20% - Praha
2019-10-14 - McDonald's - vimvic.cz
...Staň se součástí našeho týmu! McDonald´s Vodičkova Práce u McDonald´s ? Vaše nejlepší volba! Koho hledáme: Naše pobočka McDonald´s Vodičkova otevírá nábor na dlouhodobou brigádu na pozici obsluha zákazníků (práce na pokladně, kompletace a výdej objednávek)... (120 - 145 Kč/hod)

Hledáte brigádu nebo práci ? - Brno
2019-10-13 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - www.fajn-brigady.cz
...práci přesčas 25% - jistotu mzdy, maximálně do 10. v měsíci - neformální atmosféru a zábavu na pracovišti - 50% sleva na stravování - Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonalds , ale i u našich partnerů - dobrou dopravní dostupnost (90 - 130 Kč/hod)

Pracovník úklidu McDonald´s Šantovka - Olomouc
2019-10-04 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - pracomat.cz
Hledáme šikovné brigádníky na pravidelný odpolední/večerní úklid restaurace McDonald´s . Pokud se vám tato nabídka líbí, neváhejte a napište, my se vám ozveme. Požadujeme: Nabízíme: adresa pracoviště: Polská 1 mzda (plat): 85 Kč / hod. Další důležité informace o nabídce... (85 Kč/hod)

Brigádník - Čechy
2019-10-01 - ČAROKVĚTY - VERTIKÁLNÍ ZAHRADY - jooble
Požadujeme: Student /absolvent SOU/SPŠ obor vodoinstalatér, Nabízíme: Atraktivní příležitostnou brigádu na montážích vertikálních zahrad po celé ČR, zajímavé zkušenosti a nové poznatky Náplň práce:​ Montážní a instalatérské práce v malém kolektivu (100 - 200 Kč/hod)

BRIGÁDA - ŽDÁNICE - Zásmuky, Středočeský kraj
2019-10-04 - Manpower - manpower.cz
...BRIGÁDA V ZEMĚDĚLSTVÍ Do nově vysazovaného sadu hledáme spolupracovníky.  Spolupráce možná celoročně.  BRIGÁDA - vhodné pro studenty, aktivní důchodce , maminky na RD apod.  Lokalita - ŽDÁNICE *Dobrá dojezdnost z Kostelce nad Černými lesy, Zásmuk a z okolních...

S čistou hlavou z McDonald´s - Horní Počernice, Praha
2019-09-21 - AMI RESTAURANT,s.r.o. - www.easy-prace.cz
...stravování a nápoje - Benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u našich partnerů Vzdělání: postgraduální, vysokoškolské, základní, vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské Typ pracovního poměru: Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády (24000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.