CzechSlovakEnglish
Create a new account

Tester webových aplikací - Ostrava
2019-10-21 - Poski.com - startupjobs.cz
...Jsi zvídavý uživatel webových aplikací? Máš smysl pro detail a rád dotahuješ věci do konce? Pokud se vyžíváš v precizní práci, rád testuješ nové věci a chceš se podílet na vývoji i zlepšení webových aplikací, tak právě tebe potřebujeme! :) Přidej se k našemu týmu IT...

8094 jobs found.

Tester webových aplikací - Ostrava
2019-10-21 - Poski.com - startupjobs.cz
...Jsi zvídavý uživatel webových aplikací? Máš smysl pro detail a rád dotahuješ věci do konce? Pokud se vyžíváš v precizní práci, rád testuješ......designérovi. Úkoly si rozdělíte v rámci tříčlenného týmu testerů. Plnění svých úkolů si zorganizuješ sám. Budeme rádi, když...

Tester webových aplikací | Brno - Brno
2019-10-29 - TechFides - Let's Develop The Future! 💫 - startupjobs.cz
...výstupů na světové úrovni. To mimo jiné znamená bez bugů. Budeš testovat a procházet webové aplikace dle zadání, budeš úzce spolupracovat s vývojáři,......myšlení základní znalost architektury webových aplikací, např. rozdíl frontend vs. backend Výhodou – ne podmínkou...

Tester softwarových aplikací - Liberec
2019-11-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máš zkušenosti s testováním aplikací nebo je teprve chceš získat? Hledáme testera aplikace XCAMPAIGN! Náplň práce: * Testování aplikace XCAMPAIGN * Testování WEB části i BACKGROUND procesů * Ruční testování, zpracování automatických testů * Tvorba testovacích scénářů... (25000 - 30000 Kč)

Tester/ka webových aplikací - Brno
2019-10-08 - Sonet, společnost s.r.o. - spravnykrok.cz
...šikovného kolegu či kolegyni, který(á): * má zkušenost s testováním, * zajímá se o nové technologie a nebojí se je vyzkoušet,......použít Selenium WebDriver, * už se setkal(a) s testováním webových aplikací (plusem je také znalost Cucumberu). Nabízíme Jako každý... (45000 Kč)

Vývojář webových aplikací - Zlín
2019-10-23 - Z STUDIO, spol. s r.o. - startupjobs.cz
Hledáme nového kolegu na pozici vývojáře webových aplikací. Náplní práce je programování webových aplikací, analýza a příprava projektové dokumentace, údržba a zdokonalování aplikací.

Tester/ka webových aplikací - Brno - Informační technologie - Brno
2019-10-28 - Sonet, společnost s.r.o. - hitprace.cz
Tvým úkolem bude převzít testování webových aplikací, které firma vyvíjí. Všechno automatizujeme, ale bez několika manuálních testů se neobejdeš. Pro vývoj automatizovaných testů standardně používáme Selenium a Cucumber. Dostaneš ale prostor učit se, a možná přitom přijdeš...

Tester / support pro smart aplikace (web / iOS ) - Praha
2019-11-11 - Designeo - startupjobs.cz
...šikovného kolegu na testování nejrůznějších aplikací a support teamu , který připravuje......počítače, kamery, tiskárny) a instalaci testovaných aplikací. Ideální pozice pro člověka, který......NA ČEM A JAK PRACUJEME?  Vyvíjíme webové portály, mobilní aplikace a chytrá zařízení...

Tester/ka webových aplikací - Brno - Informační technologie - Brno
2019-10-14 - Práce-brigády.cz - hitprace.cz
Jako každý zaměstnanec dostaneš svůj stůl, židli a počítač. Nad to Ti můžeme nabídnout: • zajímavé mzdové ohodnocení včetně kvartálních a ročních odměn, • flexibilní pracovní dobu, • možnost čerpat Sick days, • vezmeme Tě na naše teambuildingové akce, • budeme Tě odborně...

Vývojář webových aplikací - Praha
2019-11-09 - Advantage Consulting, s.r.o. - Praha - dobraprace.cz
Chcete pracovat na zajímavých projektech pro přední mezinárodní společnost? Máte zkušenosti s vývojem aplikací a nevadí Vám komunikace v angličtině? Pak jste pro nás ten pravý! Proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis! * Náborový příspěvek 50 000 Kč * Flexibilní... (50000 Kč)

Vývojář webových aplikací - Hradec Králové
2019-11-12 - PROFI-MEN, s.r.o. - spravnykrok.cz
...Požadujeme Programujete v ASP/NET nebo v C# ?Baví Vás vývoj webových aplikací?Rád pracujete na zajímavých projektech - například moderním CRM? Máme pro Vás nabídku! - SŠ vzdělání s maturitou, - znalost práce s JSON / XML, vývoj v C# / .NET / .NET Core, - výhodou... (45000 Kč)

.NET programátor webových aplikací - Plzeň
2019-11-06 - Skeleton Software s.r.o. - hitprace.cz
Náplň práce: * Vývoj na platformě Microsoft .NET * Základní testování vytvořených částí aplikací * Spolupráce s ostatními členy týmu Požadujeme: * Zkušenosti s .NET Framework (C#, ASP.NET) * Základy MS SQL * Znalost HTML, CSS Nabízíme: * Pozice vhodné pro absolventy... (20000 - 50000 Kč)

Programátor/programátorka web aplikací - Teplice
2019-11-04 - 2IT s.r.o. - hitprace.cz
...týmu, který pracuje na zajímavém projektu pro jednoho z našich mezinárodních klientů. Ideální kandidát: - zkušenosti s vývojem webových aplikací - dobrá znalost PHP a práce s frameworky - dobrá znalost dotazovacího jazyka SQL - praktické zkušenosti s jQuery, či obdobným... (35000 - 50000 Kč)

Programátoři webových aplikací - Senior - Praha
2019-11-06 - SCOOP Software s.r.o. - hitprace.cz
...multithreading, databáze, optimalizace výkonu, OOP + Patterns. Uvítáme znalosti implementace a designu distribuovaných systémů. Pracovní jazyk - angličtina. Náplň práce: programování frontend a backend aplikací. Webservices. Účast na modelování a testování podle zájmu. Agile team. (47830 - 80000 Kč)

Vývojář webových aplikací (45 000 - 65 000 kč) - Praha
2019-11-08 - Advantage Consulting, s.r.o. - profesia.cz
...Základní informace Chcete pracovat na zajímavých projektech pro přední mezinárodní společnost? Máte zkušenosti s vývojem aplikací a nevadí Vám komunikace v angličtině? Pak jste pro nás ten pravý! Proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Náplň práce Návrh... (45000 - 60000 Kč)

Programátor / Tester počítačových aplikací - Praha
2019-11-06 - Casenet s. r. o. - hitprace.cz
MÍSTO VÝKONU : Revoluční č.p. 724/7, Staré Město, 110 00 Praha 1 KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM - ZASLAT CV - Ivo Jánský, e-mail: ****@*****.*** Zkušenosti s vývojem nebo testování software v Java nebo Angular. Vynikající znalost angličtiny slovem i písmem. Pozitivní... (50000 - 90000 Kč)

Tester a support mobilních i webových aplikací - Brno
2019-10-24 - Master Internet, s.r.o. - airjobs.cz
...práce víc? Baví tě zkoušet nové mobilní a webové aplikace a rád přicházíš věcem na kloub?......k nám dělat testera a support našich aplikací. Práce se dá dělat na plný úvazek i při......běžný pracovní den? Především manuálně testovat naše mobilní aplikace pro iOS a  Android...

Vývojář webových a mobilních aplikací - České Budějovice
2019-10-28 - ARGO22 s.r.o. - hitprace.cz
...komunikační mobilní aplikace pro českou olympijskou výpravu - mobilní aplikace na čtení časopisů pro zákazníka z Filipín - SaaS webová aplikace na management leadů - flexibilní pracovní dobu - stylovou kancelář jen dva kroky od náměstí Pokud jste se v popisu našli... (25000 Kč)

Vývojář webových aplikací - Praha
2019-10-14 - Amaro Services s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Praha 1, Husova 240/5 Kontaktní osoba: Pakhmutova Evgeniia Ingrid, tel.: (***) ***-****, e-mail: ****@*****.*** UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Znalost angličtiny na komunikativní úrovni; 3 roky praxe v následujících technologiích: Node js. / MongoDB... (50000 Kč)

PROGRAMÁTOŘI WEBOVÝCH APLIKACÍ - Frýdek-Místek
2019-10-14 - Pickering Interfaces s.r.o. - hitprace.cz
...objektově orientovaného programování, zkušenosti s programováním a návrhem software, znalost AJ. Náplň práce - návrh a vývoj webových aplikací v klientském a serverovém JavaScript Node.js, spolupráce na návrhu a vývoji v aplikacích v PHP, HTML5, CSS3, analýza a návrh technického... (22000 - 30000 Kč)

Programátor webových a mobilních aplikací - Žabovřesky, Jihomoravský kraj
2019-10-31 - Tectronik s.r.o. - fajn-brigady.cz
...Informace Hledáme posilu do našeho týmu vývojářů webových a mobilních aplikací. Vaší prací bude plnění nejdříve dílčích a následně i komplexnějších úkolů v rámci našich projektů. Seznámíte se s novými technologiemi (Type Script, React, React Native atd.), naučíte...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.