CzechSlovakEnglish
Create a new account

Pracovník/ce supermarketu - Plzeň
2019-07-08 - AGENTURA PLUS, spol. s r.o. - flek.cz
Informace o pracovním místě Chceš mít brigádu blízko? Hledáš brigádu, která se přizpůsobí tvému rozvrhu? Chceš zpestření na rodičovské dovolené? Pokud tě naše nabídka zaujala , pak hledáme právě tebe na pozici: Prodavač/-ka , Pokladní Jak bude vypadat tvůj pracovní...

205 jobs found.

BRIGÁDA - ÚKLID (Tesco Supermarket Zlín) - Zlín
2019-07-19 - Tesco Stores ČR a.s. - www.fajn-brigady.cz
Informace - úklid plochy a zázemí v ranních hodinách - 4 hodiny denně Co od vás očekáváme - věk minimálně 18 let - trestní bezúhonnost Co vám nabízíme - skvělý pracovní kolektiv (112 Kč/hod)

PRACOVNÍK/CE V SUPERMARKETU - 114 Kč/hod. - Praha 8
2019-07-18 - AGENTURA PLUS s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn. Pracovní doba: 08:00-20:30 Mzda:...

Pracovník/ce v supermarketu - Brno
2019-06-20 - AGENTURA PLUS s.r.o. - dobraprace.cz
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn.

Pracovník/ce supermarketu - Obchod-služby - Plzeň
2019-07-10 - AGENTURA PLUS, spol. s r.o. - hitprace.cz
Informace Informace o pracovním místě Chceš mít brigádu blízko? Hledáš brigádu, která se přizpůsobí tvému rozvrhu? Chceš zpestření na rodičovské dovolené? Pokud tě naše nabídka zaujala , pak hledáme právě tebe na pozici: Prodavač/-ka , Pokladní Jak bude vypadat... (110 Kč/hod)

Pracovník/ce v supermarketu - Praha 4
2019-07-19 - Agentura Plus - Agentura Plus
Pracovník/ce v supermarketu Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn. Kontaktní... (114 Kč/hod)

Brigáda - úklid (Supermarket Tesco Zlín) - Zlín
2019-07-04 - Tesco Stores ČR a.s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ? Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme... (112 Kč/hod)

Brigáda - úklid (supermarket Tesco Zubří) - Vsetín
2019-07-03 - Tesco Stores ČR a.s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ? Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme... (120 Kč/hod)

Pracovník/ce v supermarketu - Praha 8
2019-07-20 - Agentura Plus - Agentura Plus
Pracovník/ce v supermarketu Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn. Kontaktní... (114 Kč/hod)

Výpomoc v supermarketu - Kamenice - Manuální - Jílové u Prahy, Středočeský kraj
2019-07-13 - ABZAKOVO spol. s r.o. - hitprace.cz
Informace Hledáte brigádu ? Máme pro Vás brigádu v obchodě . Jedná se o doplňování zboží, nebo práci v pokladně. Náplň práce: Pokladní – práce na pokladně Doplňování • Ruční balení a vybalování zboží • Vkládání do regálů • Kontrola záruční doby Co... (122 - 125 Kč/hod)

Pokladní pro supermarket - Obchod-služby - Praha 9
2019-07-10 - MSG Professional s.r.o. - hitprace.cz
...Informace Hledáme pokladní pro supermarkety na praze 5 a 9, Zličín, Černý most, Čakovice -práce s hotovostí -občasné doplňování zboží u pokladen -směny krátký/dlouhý týden -práce v přátelském kolektivu -finanční bonusy Těšíme se na Vaše reakce Co od... (120 - 130 Kč/hod)

BRIGÁDA - ÚKLID (Tesco Supermarket Zlín) - Zlín
2019-07-19 - Tesco Stores ČR a.s. - flek.cz
- úklid plochy a zázemí v ranních hodinách - 4 hodiny denně Požadujeme: - věk minimálně 18 let - trestní bezúhonnost - počet míst - 1 Nabízíme: - skvělý pracovní kolektiv

Pokladní v supermarketu - Karlovy Vary
2019-06-16 - JIP východočeská, a.s. - hitprace.cz
Pokladní s inkasem v nové, moderní prodejně, prozákaznický přístup, ochota, komunikativnost, pracovitost, čistý TR (19000 Kč)

PRACOVNÍK/CE SUPERMARKETU - 120 Kč/hod. - Olomouc
2019-07-01 - AGENTURA PLUS s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn. Pracovní doba: 13:00-21:30 Mzda:...

Obsluha pultů v supermarketu po celé Praze - Praha
2019-07-17 - ABZAKOVO spol. s r.o. - flek.cz
Obsluha pultů: Hledáme šikovné a čistotné brigádníky na obsluhu pultů do supermarketu Praha -Čakovice. Směny: dle dohody, obvykle 12-ti hodinové, krátký/dlouhý týden Náplň práce: obsluha zákazníků doplňování zboží (saláty, sýry, ryby, atd.) udržování čistoty...

PRODAVAČ/KA (Supermarket Tesco Zlín) - Zlín
2019-07-19 - Tesco Stores ČR a.s. - flek.cz
•Pravidelně kontrolovat dostupnost a čerstvost všech potravin zejména OZ a pekárny vč. provádění řádných slev •Kontrolovat záruční lhůty. Provádět rotaci zboží dle metody „První dovnitř, první ven“ (tzv. FIFO) • Obsluhovat rozpekovou pekárnu, dodržovat zásady a principy... (18282 - 19782 Kč)

Doplňování v supermarketu Jičín 112,-/hod - Jičín
2019-07-17 - ABZAKOVO spol. s r.o. - flek.cz
Jsi spolehlivý pracant, máš rád kontakt s lidmi a fyzickou práci, chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Tebe! Sháníme totiž vhodné brigádníky na doplňování zboží v hypermarketu v Jičíně Směny: ranní a odpolední ...

Pracovník obchodního provozu - ranní a odpol. směny (supermarket TESCO Studénka) - Studénka, Moravskoslezský kraj
2019-07-18 - Tesco Stores ČR a.s. - inwork.cz
Informace V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ? Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme, že děláme svou práci dobře; spokojeného zákazníka nepřehlédnete... (19500 - 21100 Kč)

Pracovník/ce supermarketu - Olomouc
2019-07-03 - Agentura Plus - Agentura Plus
Pracovník/ce supermarketu Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn. Kontaktná osoba... (120 Kč/hod)

VEDOUCÍ SMĚNY V ZÁCVIKU ( Supermarket Tesco Štětí ) - Litoměřice
2019-07-17 - Tesco Stores ČR a.s. - www.inwork.cz
Informace * dohlížet a zodpovídat za správnost a dodržování nastavených interních rutin a procesů včetně legislativních požadavků * vést směnu a zastupovat manažera obchodu v době jeho nepřítomnosti * doručit prvotřídní zákaznický servis * být lídrem pro své kolegy... (23900 - 26700 Kč)

Přestavba v supermarketu v Edenu - Praha 10
2019-07-09 - CZ PEOPLE s.r.o. - nabrigadu.cz
Na dlouhodobou spolupráci hledáme pracovníky na přestavbu prodejny na Prahu 10.   Náplň práce: ruční balení, vybalování zboží vkládání do regálů tisk etiketek  kontrola záruční lhůty práce se zbožím   Požadujeme manuální zručnost fyzická zdatnost... (129 Kč/hod)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.