Nákupčí

Tento inzerát se nachází na portálu: personalka.cz.
Chcete-li zobrazit podrobnosti, klikněte na titulek nebo tlačítko: [Zobrazit kompletní nabídku práce].

Nákupčí - Hostivice, Středočeský kraj
2022-05-15 - PTV, spol. s r.o. - personalka.cz
Jsme česká strojírenská firma působící v oblasti výroby strojů a zařízení pro řezání vodním paprskem. Momentálně rozšiřujeme tým obchodního oddělení a hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Referent nákupu . Co bude jeho hlavní úkolem: Včasné zpracování požadavků... (35000 - 40000 Kč)

Zobrazit kompletní nabídku práce

Nalezeno 4774 pracovních pozic.

Pracovník nákupu - Kuřívody, Liberecký kraj
2022-05-13 - KV Final Ralsko s.r.o. - dobraprace.cz
...nástupní bonus 15.000 Kč - odměna za přivedení nového kolegy 10.000 Kč a jiné - skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit - nákup materiálu pro výrobu (ocel, spojovací a jiný nakupovaný materiál) - nákup režijních materiálu - materiály pro svařování, technické... (30000 - 45000 Kč)

Strategický nákupčí - Vysoké Mýto, Pardubický kraj
2022-05-17 - Expedo s.r.o. - dobraprace.cz
...podmínek, vyhodnocování nabídek a výběr dodavatelů • Vyhledávání dodavatelů, budování sítě dodavatelů • Reprezentace oddělení nákupu na schůzkách s dodavateli, budování vztahu s dodavateli • Zastupování oddělení nákupu na schůzkách napříč firmou, přispívání k zlepšování...

Nákupčí - Hostivice, Středočeský kraj
2022-05-18 - PTV, spol. s r.o. - personalka.cz
...pro řezání vodním paprskem. Momentálně rozšiřujeme tým obchodního oddělení a hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Referent nákupu . Co bude jeho hlavní úkolem: Včasné zpracování požadavků nákupu a výroby Vyjednání cen a termínů dodání Vedení... (35000 - 40000 Kč)

PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ - Žebrák, Středočeský kraj
2022-05-18 - Valeo výrobní závody - welcometothejungle.com
...dojíždění 3 Kč/km (max. 6 000 Kč/měsíc) * firemní kantýnu s dotovaným stravným * individuální rozvojový plán díky odborným školením * jazykové kurzy * slevu na nákup autodílů a příslušenství * řadu společenských akcí (novoroční večírek, sportovní aktivity, a další)

Nákupčí - Praha
2022-05-11 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - annonce.cz
...největším poskytovatelem gastronomických a retailových služeb pro zákazníky na cestách, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operativní nákupčí. Náplň práce: * odpovědnost za operativní nákup - vedení poptávkových řízení (suroviny, zboží, obaly, služby) * vyjednávání... (35000 - 40000 Kč)

Nákupčí - Praha
2022-05-11 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - annonce.cz
...řezaných květin, hrnkových rostlin a dekorací a zajištění mezinárodní a vnitrostátní logistiky, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Nákupčí květin. V rámci své práce budete: nakupovat květinový sortiment na online burze a u jednotlivých zahradníků z Nizozemí, Itálii,... (40000 - 70000 Kč)

Nákupčí - Brno
2022-05-14 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - annonce.cz
Vaše náplň práce: zpracování požadavku na nákup materiálu a služeb, monitorovaní trhu a získání potencionálních nabídek, porovnání jednotlivých nabídek, jednání s dodavateli, potvrzení objednávky u dodavatele a její správa v ERP systému, sledování a koordinování dodávky...

Skladník - nákupčí - Hostivice, Středočeský kraj
2022-05-18 - PTV, spol. s r.o. - personalka.cz
...Společnost PTV, spol. s r.o. hledá vhodné kandidáty na pozici Skladník - nákupčí . Náplň práce: Zajištění a vyskladnění objednávek. Komunikace s dodavateli a odběrateli Práce v IS – objednávky, příjemky, výdejky, faktury Požadavky: Středoškolské vzdělání... (32000 - 40000 Kč)

Nákupčí - Praha
2022-05-11 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - annonce.cz
Pro našeho klienta, společnost, který se zabývá distribucí čerstvého ovoce a zeleniny, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Nákupčí/prodejce ovoce a zeleniny. Náplň práce: * Komunikace se stálými i novými klienty a dodavateli ze zahraničí a tuzemska * Vytváření... (45000 - 60000 Kč)

Dlouhodobá výpomoc na nákupu - Ostrava
2022-05-18 - Siemens - welcometothejungle.com
- administrativní výpomoc na nákupu Organization: Global Business Services Company: Siemens, s.r.o. Experience Level: Student (Not Yet Graduated) Job Type: Part-time

Operativní nákupčí - Brno
2022-05-18 - RP Climbing s. r. o. - annonce.cz
...Komunikace s dodavateli, Práce s informačním systémem, Vystavování objednávek a jejich vyhodnocování, Udržování optimální úrovně skladu nakupovaných materiálů, Reporting. Váš profil: SŠ / VŠ vzdělání, Ideálně zkušenost na podobné pozici ve výrobní společnosti, Angličtina na...

Nákupčí - Pardubický kraj
2022-05-16 - Bühler CZ s.r.o. - annonce.cz
Máte zkušenosti z oblasti strategického nákupu a hledáte změnu? Nebo se věnujete operativnímu nákupu a chcete se posunout dál? Ať tak či tak, pokud je Vám oblast nákupu blízká, dejte mi o sobě vědět! Pro výrobní společnost v Pardubicích hledám posilu do týmu Nákupčích!...

Strategický nákupčí - Brno
2022-05-18 - - Bühler CZ s.r.o. - annonce.cz
Vaše náplň práce: Strategické plánování nákupu, Vedení tendrů a projektů ve svěřené oblasti., Vyjednávání smluvních podmínek, Zodpovědnost za nastavení cen vedoucích ke snižování nákladů, Nastavování procesů dodávek dílů od dodavatelských partnerů, Komunikace s dalšími...

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.