Search a job


5723 jobs found.

Detektiv / Pracovník ostrahy - Prostějov
2020-01-15 - GADO, s.r.o. - jenprace.cz
Hledáme nové kolegy do našeho týmu. Nástup možný ihned! Náplní práce je zajištění pořádku a bezpečnosti na dané prodejně, detektivní činnost. Práce vhodná i pro ID ( OZZ, OZP ), stejně tak pro ženy i muže ve všech věkových kategoriích. Hledáme spolehlivé zaměstnance ... (100 - 110 Kč/hod)

Elektromechanik - i pro absolventy - Uničov, Olomoucký kraj
2020-01-15 - UNEX a.s. - jenprace.cz
Baví vás elektro, ale nemáte praxi? Pojďte dělat elektromechanika do UNEXu! Pokud máte maturitu z technického oboru a vyhlášku 50/1978, všechno ostatní vás naučíme. CO VÁS ČEKÁ • budete provádět veškeré činnosti týkající se slaboproudých nebo silnoproudých přístrojů a ... (22000 Kč)

Elektro konstruktér - Uničov, Olomoucký kraj
2020-01-15 - UNEX a.s. - jenprace.cz
Baví vás nacházet stále nová řešení a máte § 10 vyhlášky 50/1978? Tak pojďte k nám do UNEXu! V oddělení údržby budete mít možnost setkat se s novými i léty prověřenými stroji. CO VÁS ČEKÁ • budete spolupracovat na odstraňování elektro poruch strojů • zpracujete projektové... (25000 - 31000 Kč)

Detektiv / pracovník ostrahy - Olomouc
2020-01-15 - GADO, s.r.o. - jenprace.cz
Hledáme nové kolegy do našeho týmu. Nástup možný ihned! Náplní práce je zajištění pořádku a bezpečnosti na dané prodejně, detektivní činnost. Práce vhodná i pro ID ( OZZ, OZP ), stejně tak pro ženy i muže ve všech věkových kategoriích. Požadujeme: plnoletost čistý trestní... (100 - 110 Kč/hod)

Provozní zámečník - Olomouc
2020-01-14 - UNEX a.s. - jenprace.cz
Jste manuálně zručný a baví vás kutilství? Pojďte pracovat na údržbu do UNEXu! Co vás čeká: * provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení * opravy poruch strojů a zařízení * vedení evidence oprav a pohlídek Požadujeme: * SOU * ochotu pracovat na 3 směny * znalost... (25000 Kč)

Vrchní tavič - Olomouc
2020-01-14 - UNEX a.s. - jenprace.cz
Nebojíte se ohně a máte praxi ve slévárenství? Pak jste pro nás ten pravý! Co vás čeká: * Budete obsluhovat kelímkové pece, připravovat pece k tavení, upravovat chemické složení tekutého kovu a kontrolovat jeho parametry při tavení. Požadujeme: * praxi v oboru * znalost... (30000 - 32000 Kč)

Mezioperační kontrola - Olomouc
2020-01-14 - UNEX a.s. - jenprace.cz
Umíte to s měřidly? Neváhejte nám poslat svůj životopis! Co vás čeká: * rozměrová a vizuální kontrola výkovků * provádění a vyhodnocování měření * vypracování protokolů o provedených kontrolách Požadujeme: * znalost měření délkovými měřidly * čtení výkresové dokumentace... (22000 Kč)

Seřizovač - operátor - Olomouc
2020-01-14 - UNEX a.s. - jenprace.cz
Máte zkušenost se seřizováním výrobních linek a nevadí vám 3 směny? Hledáte společnost, která má dlouholetou tradici? Pojďte pracovat k nám! Co vás čeká: * Obsluha a seřízení automatické formovací linky. * Budete mít odpovědnost za chod linky, evidenci výroby a povedete... (25000 Kč)

CNC programátor - Přerov
2020-01-17 - Advantage Consulting, s.r.o. - profesia.cz
Základní informace Vezmeme do party CNC programátora! Pružná pracovní doba, náborový příspěvek, řada příspěvků, bonusů a výhod. Těšíme se na váš životopis! Náplň práce Programování CNC vysekávacího stroje Úpravy v CAD programech Požadujeme Praxe...

OPERÁTOR CNC - Olomouc
2020-01-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
CHCETE-LI SE NAUČIT CNC OBRÁBĚT a - Obsluhovat CNC obráběcí stroje - frézky či soustruhy - Naučit se pracovat s nejmodernějšími CNC stroji - Naučit se samostatně programovat a seřizovat CNC stroje - Kontrolovat obrobené výrobky dle výkresové dokumentace ? ANO... (23000 - 33000 Kč)

Pokladní/Expedientka - Olomouc
2020-01-13 - Compass Group Czech Republic s.r.o. - jenprace.cz
Do naší restaurace pro zaměstnance společnosti Olma přijmeme brigádně novou kolegyni na občasnou výpomoc při výdeji jídel. Náplň práce: -výdej obědů Požadujeme: - pracovitost - spolehlivost - praxe v gastronomii výhodou Nabízíme: - ranní směnu Po-Pá - volné víkendy -...

Směnový mistr - Přerov
2020-01-14 - Jobs Contact Consulting, s.r.o - profesia.cz
Náplň práce: vedení směny ve strojírenské výrobě spolupráce při sestavování směn a kontrola docházky přidělování práce zaměstnancům kontrola práce (plnění norem a kontrola kvality) motivae zaměstnanců práce v nepřetržitém provozu (12 hod směny) ...

Stavbyvedoucí - Prostějov
2020-01-17 - GASL CZ s.r.o. pobočka Prostějov - spravnykrok.cz
Požadujeme - ukončené VŠ (autorizovaný inženýr) - stavební směr - znalost čtení výkresové dokumentace - alespoň minimální zkušenost ve stavebnictví - znalost PC (zejména MS Office) - komunikativnost a organizační schopnosti - loajálnost, spolehlivost, zodpovědnost... (65000 Kč)

Seřizovač - Prostějov
2020-01-17 - GASL CZ s.r.o. pobočka Prostějov - spravnykrok.cz
Požadujeme - SOU strojírenského směru - vyučen - praxe v oboru zpracování plastů - výhodou - praxe na vstřikovacích lisech - výhodou - ochota pracovat ve třísměnném provozu Nabízíme - stabilní práce na HPP - příspěvek na stravování/stravenky - další ... (38000 Kč)

FINANCE CONTROLLER - Olomouc
2020-01-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Mezinárodní firma sídlící v Olomouci hledá Finančního controllera. Budete: - řídit a kontrolovat finančních procesy - koordinovat a kontrolovat měsíční / ročních uzávěrky - vést procesy rozpočtování a předpovídání a jejich pravidelné kontroly Requirements: - ekonomické... (50000 - 80000 Kč)

SQL programátor - Velký Týnec, Olomoucký kraj
2020-01-10 - Elekt Labs s.r.o. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Vývoj a údržba informačního systému Práce s SQL, Windows server, MS Visual Studio Návrh, tvorba a implementace SW Práce s technickou dokumentací Zajímavé projekty pro výrobní společnosti...

VEDOUCÍ VÝROBY - Olomouc
2020-01-13 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Menší, výrobní firma se špičkovými technologiemi hledá Vedoucího výroby- špičku v oblasti nerezové oceli. - povedete CNC obráběče - budete plánovat výrobu - vést výrobní porady - reportovat managementu společnosti - budete úzce spolupracovat s výrobním technologem...

ANDROID DEVELOPER - Olomouc
2020-01-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Vývojář mobilních aplikací na platformě Android: - zapojení do projektu vývoje nové e-commerce mobilní aplikace cílené na mezinárodní trh (60+ zemí v 6 hlavních regionech po celém světě) - inspirace mobilně orientovaným prostředím východní asie v kombinaci s přístupem... (50000 - 80000 Kč)

Pekař (Olomouc) - Řepčín, Olomoucký kraj
2020-01-09 - Globus ČR, v.o.s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti PRACUJTE TAM, KDE dáváme rovné příležitosti všem, bez předsudků. Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou...

MECHANIK - Olomouc
2020-01-12 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
POPIS POZICE: - zabezpečení provozu schopnosti a vyhovujícího technického stavu výrobních linek - preventivní údržba a opravy výrobních a technologických zařízení a také vybavení objektu - spolupráce při instalaci nových stojů a zařízení a zajištění funkčnosti a bezpečnosti...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.