Mezioperační kontrola


This ad is located on the portal: jenprace.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Mezioperační kontrola - Olomouc
2020-01-14 - UNEX a.s. - jenprace.cz
Umíte to s měřidly? Neváhejte nám poslat svůj životopis! Co vás čeká: * rozměrová a vizuální kontrola výkovků * provádění a vyhodnocování měření * vypracování protokolů o provedených kontrolách Požadujeme: * znalost měření délkovými měřidly * čtení výkresové dokumentace... (22000 Kč)

View complete job offer

9743 jobs found.

Kontrolor jakosti - mezioperační kontrola - Uničov, Olomoucký kraj
2020-01-15 - UNEX a.s. - jenprace.cz
Jste pečliví a jde vám o perfektní výsledek? Máte zkušenosti s kontrolou jakosti? Tak pojďte posílit náš tým kvalitářů v UNEXu! CO VÁS ČEKÁ • budete kontrolovat obrobky po strojním obrábění nebo svařence po svařování • provedete měření pomocí posuvného měřítka, metru, ... (20500 Kč)

Dělníci mezioperační kontroly * - Vsetín
2019-10-14 - INPO, spol. s r.o. - hitprace.cz
DĚLNÍCI MEZIOPERAČNÍ KONTROLY * Požadujeme: Vyučen v oboru strojírenství, znalost práce s měřícími přístroji Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat První kontakt: telefonicky (***) ***-****, e-mail: ****@*****.*** ov. 30.4.2019 (17000 - 19500 Kč)

Dělník mezioperační kontroly - Brno
2019-10-14 - ZETOR KOVÁRNA, s.r.o. - hitprace.cz
...kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem. Společnost ZETOR KOVÁRNA, s. r. o. přijme pracovníky na pozici Dělník mezioperační kontroly: Požadujeme: (17000 Kč)

Dělníci mezioperační kontroly - Hošťálková - Hošťálková, Zlínský kraj
2019-10-10 - KM konsult s.r.o. - hitprace.cz
Pracoviště Hošťálková u Vsetína - Náplň práce: měření rozměrů výkovků, posuzování a odhalování vad, průběžná kontrola výkovku v časových intervalech, provádění záznamů o kontrole, kontrola tvrdosti - Požadujeme: vzdělání v oboru strojírenství (min. SOU), praxe na obdobné... (17000 - 20000 Kč)

technická kontrola-mezioperační a výstupní kontrola - Bzenec, Jihomoravský kraj
2020-01-17 - UNIKOV Steel spol. s r.o. - urad-prace.cz
Pracoviště: Průmyslová 1582, 696 85 Moravský Písek. Náplň práce: výstupní kontrola na balící lince (kovovýroba), kontrola kompletnosti balení, kontrola vzhledu výrobků, organizace chodu balící linky. Požadavky na uchazeče: dodržování termínů, samostatnost, pečlivost, organizační...

Kontrolor/ka kvality - mezioperační kontrola kvality - Plzeň
2019-11-25 - Daikin Industries Czech Republic s.r.o. - hitprace.cz
Popis práce: - mezioperační vizuální kontrola vyráběných klimatizačních jednotek dle příslušných dokumentů - práce na výrobní lince - provádění záznamů během kontrol - v některých případech náprava nalezené neshody - informování nadřízeného o nalezených neshodách Požadavky... (25000 - 27500 Kč)

Mezioperační kontrolor - Olomouc
2020-01-02 - UNEX a.s. - jooble
Umíte to s měřidly? Neváhejte nám poslat svůj životopis! Co vás čeká? ~rozměrová a vizuální kontrola výkovků ~provádění a vyhodnocování měření ~vypracování protokolů o provedených kontrolách Požadujeme: ~znalost měření délkovými měřidly ~čtení výkresové... (22000 Kč)

Mezioperační kontrola - obsluha strojů a zařízení - Zubří, Zlínský kraj
2019-11-26 - Gumárny Zubří, akciová společnost - hitprace.cz
Náplň práce: uvolňování výroby spolu s technologem, vizuální kontrola dle srovnávacích vzorků, měření důležitých rozměrů, kontrola hlavních......zaslat životopis elektronicky na adresu ****@*****.***, do předmětu zprávy prosím uveďte (17800 Kč)

SLÉVÁRENSKÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE - MEZIOPERAČNÍ KONTROLA - Třebechovice pod Orebem, Královéhradecký kraj
2019-10-12 - TSS, spol. s r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Za tratí č.p. 496, 503 46 Třebechovice pod Orebem SLÉVÁRENSKÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE - MEZIOPERAČNÍ KONTROLA - pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jednosměnný provoz - Náplň práce: kontrola odlitků během procesu apretace (broušení, tryskání... (15000 Kč)

Pracovník mezioperační a výstupní kontroly - Kroměříž
2019-08-05 - Moravia Řetězy A.S. - Moravia Řetězy A.S.
...doporučení nového kolegy - 10.000 Kč ~Další možnosti mimořádných odměn ~Nástup dohodou Co bude Vaší náplní práce: ~Kontrola kvality výrobků – mezioperační a před expedicí ~Provádění kontrol jak vizuálních, tak pomocí měřidel a měřících přístrojů ~Práce s technickou... (10000 Kč)

Mezioperační kontrola - obsluha strojů a zařízení - Zubří, Zlínský kraj
2019-05-15 - Gumárny Zubří, akciová společnost - www.easy-prace.cz
Náplň práce: uvolňování výroby spolu s technologem, vizuální kontrola dle srovnávacích vzorků, měření důležitých rozměrů, kontrola hlavních......nebo mohou zaslat životopis elektronicky na adresu použijte odpovědní formulář do předmětu zprávy prosím uveďte (17800 Kč)

MEZIOPERAČNÍ KONTROLA - OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ v nepřetržitém provozu - Zubří, Zlínský kraj
2018-12-04 - Gumárny Zubří, a. s. - Gumárny Zubří, a. s.
...odpovědni: ~Uvolňování výroby spolu s technologem ~Vizuální kontrolu dle srovnávacích vzorků ~Měření důležitých rozměrů ~Kontrolu......: ****@*****.***. Do předmětu zprávy uveďte prosím „MEZIOPERAČNÍ KONTROLA“. Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571...

Vizuální kontrola Strakonice 1 směna - Strakonice
2020-01-13 - Manpower - manpower.cz
...Chcete se stát součástí stabilního týmu lidiček, kteří mají na starosti kontrolu kvality gumového těsnění? Chce to opravdu preciznost a bystré oči, ale odměnou Vám bude dobře ohodnocená práce na jednu směnu. POPIS POZICE - vizuální kontrola gumového těsnění,... (90 - 110 Kč/hod)

Technik kontroly kvality - Třemošnice, Pardubický kraj
2020-01-04 - KOVOLIS HEDVIKOV a.s. - hitprace.cz
...technického zaměření, čtení ve výkresové dokumentaci, zkušenosti s mezioperační kontrolou výhodou - není podmínkou, pečlivost, důslednost,......AJ výhodou - není podmínkou, ochota učit se. Náplň práce: kontrola kvality jednotlivých prováděných operací, zjišťování nedostatků... (21500 - 25000 Kč)

Směnová kontrola - Výroba a provoz - Boskovice, Jihomoravský kraj
2020-01-10 - COLORplastic, spol. s r.o. - hitprace.cz
* vstupní, mezioperační a výstupní kontrola komponentů a výrobků * organizace směny, vedení operátorů * evidence výrobků (OK/ NOK) Požadujeme:* spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost * ochotu pracovat ve směnném provozu * dobrý zrak (brýle nejsou problém) * zkušenosti...

Technik kontroly a programování - Česká Třebová
2020-01-03 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
Požadujeme ~vzdělání v elektro oboru ~Vyhl. 50/1978 Sb. §6 ~pečlivost a zručnost ~praxe v elektrovýroby Pracovní náplň ~testování osazených DPS ~zajištění údržby testeru ~příprava software pro testování a výroba jehlových polí pro tester dle výkresové dokumentace...

Kontrola kvality - zástupce vedoucího - Plzeň
2020-01-16 - AQC CZ s.r.o. - www.inwork.cz
...Informace Pro projekt dveřních panelů luxusních automobilů hledáme ženu nebo muže na pozici zástupce vedoucího kontroly kvality v Plzni. vstupní, výstupní a mezioperační kontrola vizuální kontrola kontrola rozměrů zástup vedoucího při nepřítomnosti Co od vás...

Pracovník vstupní kontroly - Klášterec nad Ohří, Ústecký kraj
2020-01-17 - G & P Quality Management s.r.o. - jenprace.cz
...speciální měrky - práce ve 3 směnném provozu Požadujeme: - pečlivost, důslednost, odpovědný přístup - flexibilita - zkušenost v kontrole kvality - schopnost pracovat v týmu - práce na PC a tabletu - dobrý zrak nebo adekvátní brýle / čočky Nabízíme: - nástupní... (21999 - 26999 Kč)

KONTROLA KVALITY, STŘÍBRO - Plzeň
2020-01-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Pro nově vznikající firmu ve Stříbře hledáme pracovníky na pozici Kontrola kvality. Pokud máte dobrý barvocit, umíte pracovat na PC a už jste někdy na pozici Kontrola kvality pracovali, ozvěte se nám, máme pro Vás velmi zajímavou nabídku. Jako kontrola kvality budete... (26000 - 32000 Kč)

Kontrolor/ka kvality - technická kontrola - Nymburk, Středočeský kraj
2020-01-09 - HR Direct s.r.o. - dobraprace.cz
...systém pro zaměstnance, příspěvek na stravování - možnost dalšího vzdělávání, profesního rozvoje a růstu - vstupní, mezioperační a výstupní kontrola - kontrola výrobního materiálu, dílců a kompletního výrobku - vizuální, měrová - dohled nad dodržováním definovaných...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.